فروشگاه آنلاین چارپ

چارپ حاصل تجربه، ایده و زحمات تیمی است. ما سعی داریم با گردآوری جمعی از با تجربه‌ترین کارشناسان کسب‌ و کارهای آنلاین در کنار تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان سرشناس، تلاش کرده‌ایم تجربیات و اهداف خود را در قالب فروشگاه اینترنتی چارپ به ثمر برسانیم.

ماه‌ها نیازهای یک فروشگاه اصولی را بررسی کرده‌ایم و حساسیت‌های زیادی در انتخاب محصولات و تامین‌ کنندگان  به خرج داده‌ایم. صدها بار خود را جای کاربران گذاشته‌ایم تا هر آن‌چه از یک فروشگاه آنلاین انتظار می‌رود را ایجاد کنیم و حالا اینجاییم تا نتیجه را با شما تقسیم کنیم.

گروه چارپ
انتخاب فروشگاه چارپ

شما سزاوار یک انتخاب مطمئن هستید

ما می‌دانیم که زمان شما ارزشمند است و دوست داریم در حفظ آن به شما کمک کنیم.

اولین تلاش ما برای خرید آسوده کاربران، آگاهی دادن به آن‌هاست. اعتقاد داریم برای ایجاد تاثیر در بهبود کیفیت زندگی، مخاطب باید با آگاهی انتخاب کند.

حقیقت این است که کاربر در مورد انواع کالاها اطلاعات کاملی ندارد. به همین منظور گروه چارپ در کلیه مراحل ارائه اطلاعات، تحلیل، مقایسه و انتخاب در کنار شماست.

بعد از یک انتخاب درست نوبت به مرحله تحویل کالا می‌رسد.

برای آسایش شما از کوچک‌ترین کالاها تا بزرگ‌ترین آن‌ها، در بسته‌بندی باکیفیت و کنترل شده آماده می‌شود.

پس از پردازش، بسته‌ها را در کمترین زمان ممکن رهسپار خانه شما می‌کنیم. حتی بعد از خرید برای خیال آسوده شما در کنارتان هستیم و از طریق تیم خدمات پس از فروش آماده رفع هرگونه مشکل شما در زمینه تعویض یا عودت کالا هستیم.

نحوه ارسال محصولات فروشگاه چارپ

گروه چارپ در کنار شما و همیشه با شما

هدف گروه چارپ ایجاد فروشگاه آنلاینی که در آن تمام جزئیات لازم برای یک تجربه خرید مطمئن در نظر گرفته شود. ما می‌خواهیم سهم موثری در بهبود کیفیت خرید آنلاین در ایران داشته باشیم.

ماموریت چارپ فراهم آوردن بهترین و ارزانترین و مطمئن ترین محصول برای هم‌ وطنانمان است.

چشم انداز چارپ: با توجه به فرصت‌های موجود در صنعت فروشگاههای اینترنتی در کشور، ما در چارپ تلاش داریم با ایجاد تحول در این صنعت، قدم‌های مثبتی در این مسیر برداشته و این صنعت را به کمک شما دوستان گسترش دهیم. امید که بتوانیم…

مشتری اولویت شماره یک ما است، ما بواسطه تغییر در نیازهای مشتریان، فعالیت های خود را توسعه می دهیم تا به رشد سودآور، مفهوم رونق مشترک و کسب اعتبار در بستر صداقت و مسئولیت پذیری دست یابیم.

مشتریان ما با ارزش ترین سرمایه و مهمترین شرکای ما هستند، اولین تجربه مشتریان با ما، صداقت، خلاقیت و سرعت عمل خواهد بود.