فروشگاه آنلاین چارپ

داستان فروشگاه آنلاین چارپ چیه؟! یا بهتره بگیم گروه چارپ

در جریان که هستید، گاهی اوقات توی مسیر زندگی اتفاقاتی می افته که وقتی بعدا بهش فکر می کنی، مغزت سوت می کشه! فروشگاه چارپ یکی از همون اتفاقات بود …

اگر خیلی خلاصه بگم براتون، من خیلی اتفاقی پی بردم به اینکه استعداد عجیبی دارم تو فروشندگی و بازاریابی محصولات و یه جورایی انگار فروشندگی تو خونمه؛   و شاید جالب باشه براتون که فروشگاه آنلاین رویا و هدف زندگیم شد!  فروشگاهی که خیلی دوستانه باشه و محیطش کاملا متفاوت از اون چیزی باشه که همه انتظارشو دارن!

این وسط با افراد خیلی زیادی دوست شدم و کار کردم  اولین نفر آقای صادقی بود که از رفیقای محله خودمان بود که در ضمینه فروش دوچرخه و قطعات دوچرخه به صورت حضوری و اینترنتی فعالیت می کرد ، با همکاری هم سایت چارپ راه انداختیم …

و  نفر بعدی بازرگانی ایگدری بود به کمک بازرگانی ایگدری و همکارنش توانستیم سایت چارپ را توسعه دادیم و به شکل کنونی درآمده ….

و نفرات بعدی شما می توانید باشد اگر دستی در بازاریابی یا فروشندگی و اینترنت و وردپرس و سئو …. دارید به گروه چارپ بپیوندید و با ما در فروش محصولات شریک شوید

در گروه چارپ معتقدیم یک دست صدا ندارد  معنی چارپ در زبان ترکمنی : دست زدن یا کف زدن گفته می شود اللر چارپ = دستها را بزنید برای تشویق و ابراز احساس شادی

چارپ حاصل تجربه، ایده و زحمات تیمی است. ما سعی داریم با گردآوری جمعی از با تجربه‌ترین کارشناسان کسب‌ و کارهای آنلاین در کنار تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان سرشناس، تلاش کرده‌ایم تجربیات و اهداف خود را در قالب فروشگاه اینترنتی چارپ به ثمر برسانیم.

ماه‌ها نیازهای یک فروشگاه اصولی را بررسی کرده‌ایم و حساسیت‌های زیادی در انتخاب محصولات و تامین‌ کنندگان  به خرج داده‌ایم. صدها بار خود را جای کاربران گذاشته‌ایم تا هر آن‌چه از یک فروشگاه آنلاین انتظار می‌رود را ایجاد کنیم و حالا اینجاییم تا نتیجه را با شما تقسیم کنیم.

گروه چارپ
انتخاب فروشگاه چارپ

شما سزاوار یک انتخاب مطمئن هستید

ما می‌دانیم که زمان شما ارزشمند است و دوست داریم در حفظ آن به شما کمک کنیم.

اولین تلاش ما برای خرید آسوده کاربران، آگاهی دادن به آن‌هاست. اعتقاد داریم برای ایجاد تاثیر در بهبود کیفیت زندگی، مخاطب باید با آگاهی انتخاب کند.

حقیقت این است که کاربر در مورد انواع کالاها اطلاعات کاملی ندارد. به همین منظور گروه چارپ در کلیه مراحل ارائه اطلاعات، تحلیل، مقایسه و انتخاب در کنار شماست.

بعد از یک انتخاب درست نوبت به مرحله تحویل کالا می‌رسد.

برای آسایش شما از کوچک‌ترین کالاها تا بزرگ‌ترین آن‌ها، در بسته‌بندی باکیفیت و کنترل شده آماده می‌شود.

پس از پردازش، بسته‌ها را در کمترین زمان ممکن رهسپار خانه شما می‌کنیم. حتی بعد از خرید برای خیال آسوده شما در کنارتان هستیم و از طریق تیم خدمات پس از فروش آماده رفع هرگونه مشکل شما در زمینه تعویض یا عودت کالا هستیم.

نحوه ارسال محصولات فروشگاه چارپ

گروه چارپ در کنار شما و همیشه با شما

هدف گروه چارپ ایجاد فروشگاه آنلاینی که در آن تمام جزئیات لازم برای یک تجربه خرید مطمئن در نظر گرفته شود. ما می‌خواهیم سهم موثری در بهبود کیفیت خرید آنلاین در ایران داشته باشیم.

ماموریت چارپ فراهم آوردن بهترین و ارزانترین و مطمئن ترین محصول برای هم‌ وطنانمان است.

چشم انداز چارپ: با توجه به فرصت‌های موجود در صنعت فروشگاههای اینترنتی در کشور، ما در چارپ تلاش داریم با ایجاد تحول در این صنعت، قدم‌های مثبتی در این مسیر برداشته و این صنعت را به کمک شما دوستان گسترش دهیم. امید که بتوانیم…

مشتری اولویت شماره یک ما است، ما بواسطه تغییر در نیازهای مشتریان، فعالیت های خود را توسعه می دهیم تا به رشد سودآور، مفهوم رونق مشترک و کسب اعتبار در بستر صداقت و مسئولیت پذیری دست یابیم.

مشتریان ما با ارزش ترین سرمایه و مهمترین شرکای ما هستند، اولین تجربه مشتریان با ما، صداقت، خلاقیت و سرعت عمل خواهد بود.