سفارش‌های شما از فروشگاه اینترنتی چارپ در سریع‌ترین زمان ممکن و به یکی از روش‌های زیر ارسال می‌شود :

ارسال محصولات فروشگاه آنلاین چارپ با پست

ارسال با پست

ارسال با پست برای کالاهای کوچک و متوسط امکان پذیر است. شما می‌توانید در سراسر کشور بین 2 تا 7 روز پس از ثبت سفارش، ( به غیر از روزهای تعطیل ) کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید. (توجه : حتما موقع نوشتن آدرس و کدپستی دقت کنید اگر آدرس و کدپستی را اشتباه وارد کنید فروشگاه چارپ هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند)

ارسال با باربری

کالاهای بزرگ و یا مجموعه‌ای از کالاهای کوچک از طریق باربری به سراسر کشور ارسال می‌شوند. زمان تحویل سفارشات در این روش با توجه به مسافت شهر مقصد، بین 2 تا 7 روز کاری خواهد بود. در ارسال با باربری و اتوبوس تحویل درب منزل نیست و خریدار باید خودش برای تحویل و دریافت به محل باربری مراجعه نماید.

ارسال محصولات فروشگاه چارپ با چاپار

ارسال با چاپار

کالاهای بزرگ و یا مجموعه‌ای از کالاهای کوچک از طریق کالا رسان چاپار به سراسر کشور ارسال می‌شوند. زمان تحویل سفارشات در این روش با توجه به مسافت شهر مقصد، بین 2 تا 7 روز کاری خواهد بود. اگر در شهر مقصد نمایندگی چاپار باشد و شما در محدوده توزیع آن باشید تحویل در محل خواهد بود.

توجه :

در ارسال با باربری و اتوبوس تحویل درب منزل نیست و خریدار باید خودش برای تحویل و دریافت به محل باربری مراجعه نماید، اما اگر در شهر مقصد نمایندگی چاپار باشد و شما در محدوده توزیع آن باشید تحویل در محل خواهد بود.

 

کرایه :

پس کرایه یعنی اینکه مشتری موقع تحویل بار کرایه را پرداخت می کند.

کرایه رایگان یعنی اینکه فروشنده کرایه را پرداخت می کند و نیازی نیست مشتری کرایه را پرداخت کند.